OSOBY DUCHOWNE Z PARAFII HOŁUBLA

 WYKAZ PROBOSZCZÓW ORAZ OSÓB DUCHOWNYCH Z PARAFII HOŁUBLA

1. Ks. Kazimierz Dymitrowicz – rektor od lipca 1920 r. proboszcz od 25.04.1921 r.
2. Ks. Antoni Mioduszewski – 24.04.1922 r.
3. Ks. Józef Opielka – 4.09.1922 r.
4. Ks. Dominik Bożyk – 15.09.1923
5. Ks. Jan Noyszewski – 18.06.1926 r.
6. Ks. Marceli Matuszelański – 23.06.1930 r.
7. Ks. Franciszek Chwedoruk – 02.04.1935 r.
8. Ks. Józef Michaluk – 18.12.1936 r.
9. Ks. Stanisław Pielasa – 01.09.1939 – 09.1946 r.
10. Ks. Marian Sitkowski – 12.12.1946 r.
11. Ks. Jan Berliński – 15.08.1948 r.
12. Ks. Stanisław Grodowski – 21.11.1953 r.
13. Ks. Mieczysław Szuciak – 06.1984 –
14. Ks. Józef Sobótka
15. Ks. Krzysztof Uściński
16. Ks. Dariusz Karbowiak (od 15.07.2009 r. do 05.03.2013 r.)
17. Ks. Tomasz Pycka (od 03.2013 do chwili obecnej)
Hołubla historia

HOŁUBLA

Hołubla nasz dom
tam gdzie jest nasz dom

AKTUALNOŚCI

Obserwuj nas

Hołubla
facebook

Napisz do nas

Masz pytania ?

STRONA GŁÓWNA